• W Partner s.r.o.*Programování a web

    W Partner s.r.o.*Programování a web

  • W Partner s.r.o.*Servis hardware a software

    W Partner s.r.o.*Servis hardware a software

  • W Partner s.r.o.*Metodika, dodávky a poradenství ekonomického SW

    W Partner s.r.o.*Metodika, dodávky a poradenství ekonomického SW

Aktuality

Jak se přímo z menu odkáži na jiné stránky?
Metoda se používá nejčastěji při odkazování na spřátelené weby, spolky, webkamery....
více
SMS email, aneb jak e-mailem posílat SMS přímo na mobil?
Zasílání e-mailů pomocí SMS přímo do mobilních telefonů je komfortní způsob, jak rychle a ZDARMA upozornit na nově příchozí e-maily.
více
Vytváříme interaktivní formuláře modulem "Univerzální formulář"
Systém WRS svou otevřeností umožňuje uživateli vytvářet interaktivní formuláře, pomocí kterých může od návštěvníků sbírat data.
více
Výměna obrázku modulem "Měnič obrázků"
více
Zásuvný modul JVM se přestal spouštět.
Ve Firefoxu se zobrazí hlášení: Tento zásuvný modul trpí zranitelností způsobující bezpečnostní problém. Pro spuštění zásuvného modulu Java(TM) Platform SE 6 U klepněte zde.
více
Eva Dvořáková napsala, že nám nefungují www stránky.
více
Opravujeme chybný interní odkaz, který hlásí kontrola.
Každý týden Vám zasíláme e-mailem výsledek kontroly www stránek s WRSem. Mimo jiné kontroly probíhá i testování funkčnosti interních odkazů. Pro jejich snazší úpravu jsme Vám připravili nástroj a postup, jak snadno a rychle špatný odkaz najít a opravit.
více
Vymazání cache prohlížeče - Google Chrome
více

Jako generální sponzor Vám přinášíme Informační server Bechyňska - www.Bechyňsko.cz


Na zkoušku spuštěn nový design www stránek.

WEB a MAILhosting

Antispamová ochrana Greylisting

Co je Greylisting?

Jedná se o metodu boje proti spamu, která dokáže odmítat spam s účinností až 95%.

Jak funguje Greylisting?

První pokus o doručení emailu poštovní server odmítne a odesílacímu stroji sdělí, aby to zkusil za chvilku znovu. Druhý pokus o doručení tohoto emailu je pak akceptován. Identifikace stejného emailu je realizována porovnáním následující trojice údajů:
• adresa odesílatele
• adresa příjemce
• server, který poštu odesílá

Nástroje, které spammeři používají, rozesílají poštu na miliony emailových adres. V drtivé většině případů nedokáží v tomto množství kontrolovat, jestli se každý odeslaný email v pořádku doručil a tak se po dočasném odmítnutí nikdy nepokusí email doručit znovu.
Oproti tomu regulérní poštovní servery email po dočasném odmítnutí opakují stále dokola, dokud nedostanou potvrzení, že byl email v pořádku přijat.

Jak je použit Greylisting

Greylisting používáme pouze na emaily, které jsou předem podezřelé - tedy převážná většina regulérních příchozích emailů greylistem vůbec neprochází. Pokud email pochází z podezřelého zdroje (především ze zahraničí), prochází greylistem.

Výhody Greylistingu

Významný pokles přijatých nevyžádaných emailů ve Vašich schránkách, který má druhotně za následek také znatelně nižší zatížení našich emailových systémů a ty pak netrpí přetěžováním při šíření spamových útoků.

Nevýhody Greylistingu

Greylist může zdržet emaily, pokud odesílatel adresátovi píše poprvé anebo po dlouhé době (řádově měsíce), případně píše-li odjinud než obvykle. Zdržení doručení se může dotýkat především emailů pocházejících ze zahraničí a obvykle nepřesahuje cca 10 minut.

V případě, že si nepřejete, aby Vaše schránka byla chráněna touto antispamovou metodou, zašlete nám e-mail nebo zatelefonujte. Tádi Vám ji vypneme.