WEB a MAILhosting
Tisk článku

MAILHOSTING vhodně doplňuje redakční systém WRS, ale lze ji poskytovat i zcela samostatně.

  • Mailové řešení nabízí jednoduché a flexibilní řešení personalizace e-mailových adres pod vaši vlastní doménou. 
  • Řešení pracuje se standardními e-mailovými klienty POP 3 nebo IMAP. K emailům, kontaktům, úkolům a kalendáři máte rovněž přístup přes Internet, prostřednictvím Outlook Web Access – jsou tedy přístupné odkudkoliv a kdekoliv.
  •  Jednoduchý přístup k e-mailů, kalendáři, souborům, informacím odkudkoliv, kdekoliv Stačí se kdekoliv připojit k Internetu a jste ve spojení. Můžete použít váš stolní počítač, notebook, mobilní telefon, PDA, internetovou kavárnu a máte přehled o vaší elektronické korespondenci.
  • Profesionální pracovní prostředí při přístupu z Internetu Obsahuje Outlook Web Access (OWA), který vám umožní být neustále ve spojení a přístup k informacím všude, kde je připojení k Internetu.
  • Maximální bezpečí a prevence před ztrátou dat Veškeré informace jsou plně pod vaší kontrolou a bezpečně uloženy. E-maily jsou pod maximální antivirovou kontrolou, k dispozici je rovněž spamfilter, který vás ochrání před nevyžádanou poštou. V případě ztráty nebo poškození jednoho z vašich komunikačních zařízení máte ihned veškerou korespondenci a všechny složky a informace k dispozici. Stačí se připojit k Internetu a spojit se s vašimi daty. 

 

Cenové modely Mailhostingu
Model

Prostor

Max. počet schránek

Kč bez DPH/rok

MIKRO

1 GB

200

na dotaz

MINI

2 GB

400

na dotaz

STANDARD

4 GB

800

na dotaz

PROFI

10 GB

2000

na dotaz

 

Tisk článku