Nejčastější dotazy (FAQ)
Tisk článku

Jaký je rozdíl mezi "Vložit", "Vložit jako čistý text", "Vložit z Wordu"?

Jak vkládat text ze schránky Windows.

Ze schránky Windows umožňuje WRS vkládat text do těla článku několika způsoby.

Jaký je rozdíl mezi "Vložit", "Vložit jako čistý text", "Vložit z Wordu" Vložit. Sprostým vložením textu se všemi formátovacími znaky, které na www stránky nepatří. Nedoporučujeme používat v případě, že zdrojový dokument nedodržuje pravidla správného formátování.

Jaký je rozdíl mezi "Vložit", "Vložit jako čistý text", "Vložit z Wordu" Vložit jako prostý text. Naprosté zrušení původního formátování textu včetně odstavců. Nejčastěji používaný způsob. Nejrychlejší a námi doporučovaný.

Jaký je rozdíl mezi "Vložit", "Vložit jako čistý text", "Vložit z Wordu" Vložit z Wordu. Kompromis mezi výše uvedenými metodami. WRS odstraní ty nejhorší formátovací znaky, ale zachová hlavní formátování textu. Můžete je použít pro vložení dokumentu, který obsahuje např. tabulky – zůstanou zachovány.


V případě, že Vám nevyhovuje ani jeden z výše uvedených způsobů, můžete Váš dokument publikovat jako přílohu článku. Před tím jej doporučujeme převést do formátu PDF. Jak zveřejnit přílohu, Vás naučí video školení.
 

Tisk článku