Atestace jakosti produktu POHODA

Certifikace ČSN EN ISO 9001:2001

Nezávislí auditoři společnosti TÜV SÜD CZECH dokonale prověřili jednoho z předních českých producentů ekonomického software společnost STORMWARE, s.r.o., z hlediska systému managementu jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001 a udělili certifikát systému řízení kvality podle normy ISO 9001 pro obory činnosti vývoje, implementace a podpory softwarových produktů, včetně organizace a provádění seminářů a kurzů.

Získání certifikace ISO je důkazem profesionality nabízených softwarových produktů a koresponduje s cílem společnosti nabízet zákazníkům kompletní škálu podpory služeb prostřednictvím vysoce kvalifikovaných školení a kurzů.

Certifikaci ISO v oblasti činnosti vývoje a implementace softwarových produktů včetně jejich podpory se společnosti STORMWARE podařilo získat především díky dlouhodobým a zkušenostmi prověřeným procesům vývoje ekonomického software pro oblast malých, středních a větších firem.

"Společnost STORMWARE s.r.o. chce svým zákazníkům nabízet stále více kvalitnějších služeb a je si vědoma nutnosti neustálého zlepšování v oblasti vývoje software takovým směrem, který vede k dalšímu zdokonalování procesů ve firmě, které jsou přesně definovány a je stanovena odpovědnost za jejich jednotlivé části." říká Ing. Petr Klička, ředitel společnosti STORMWARE s.r.o. a dodává. "Jedním ze způsobů, jak tohoto dosáhnout, byla správná implementace požadavků ČSN EN ISO 9001:2001 pro obory činnosti vývoje, implementace a podpory softwarových produktů včetně organizace provádění seminářů a kurzů." 

 Certifikace ČSN EN ISO 9001