Start

POHODA Start

Vyzkoušejte si POHODU! Bezplatná varianta POHODA Start umožňuje plnohodnotné účtování, pokud nepřekročíte povolený počet záznamů. V případě zájmu tedy můžete začít účtovat naostro ihned a ZDARMA. V klidu si můžete vyzkoušet vedení daňové evidence i účetnictví a rozhodnout se, zda je tento software vhodný pro plné nasazení ve Vaší firmě.
Bezplatná varianta POHODA Start přijde vhod také začínajícím podnikatelům a firmám, kteří nechtějí hned investovat do pořízení plné verze programu POHODA. Při rozjezdu podnikání můžete pracovat s bezplatnou variantou a na plnou verzi přejít, jakmile budete mít ve svém podnikání větší jistotu. Přechod z bezplatné na plnou verzi lze uskutečnit kdykoliv.

Obsahuje

Stáhněte si

Omezení startovací verze

 

    POHODA Start je volně použitelná s těmito limity (po registraci):
  • max. 500* záznamů v účetním deníku
  • max. 200* záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • max. 100 záznamů v ostatních agendách, 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • max. 20 použití funkcí pro hromadnou práci s daty

 

Tato bezplatná varianta má (po registraci) časové omezení do konce kalendářního roku. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání po další rok.

Po překročení limitu (i časového) budou tiskové sestavy označeny jako NEPLATNÉ. Po zakoupení jakékoli plné verze lze pořízená data převést a pokračovat bez omezení.

Po dosažení dvojnásobného množství dat, které je označeno jako limit, nebude možné založenou účetní jednotku otevřít.

Registrace startovací verze

Plného využití startovací verze dosáhnete registrací, která odblokuje počáteční omezení. Počáteční limit v účetním, resp. peněžním deníku je 100 záznamů. Počáteční časový limit je 3 měsíce od první instalace bezplatné verze na počítač. Chcete-li tyto limity zvýšit na hodnoty označené symbolem *, stiskněte při spuštění programu tlačítko Registrace a postupujte podle pokynů v průvodci registrací. Výrobce Vám zašle aktivační číslo, po jehož zápisu se limity zvýší.