• W Partner s.r.o.*Programování a web

    W Partner s.r.o.*Programování a web

  • W Partner s.r.o.*Servis hardware a software

    W Partner s.r.o.*Servis hardware a software

  • W Partner s.r.o.*Metodika, dodávky a poradenství ekonomického SW

    W Partner s.r.o.*Metodika, dodávky a poradenství ekonomického SW

Aktuality

Homebanking

Homebanking

Homebanking je sada funkcí programu POHODA umožňujících vytvářet a zpracovávat soubory, používané k přenosu dat mezi bankou a jejím klientem.

Podporované banky

Pohoda nyní podporuje formáty dat pro komunikaci s těmito bankovními domy: Komerční banka (KB Data, mojebanka i KB přímýkanál), Citibank, ČSOB, eBanka, GE Money bank, Živnostenská banka a HVB Bank. Dále podporuje formát Gemini používaný pobočkami německých bank, formát MultiCash a formát EPS/PCL. Podporuje také formát pro automatizované bankovní operace ABO a Office Line, který používá Česká spořitelna, Erste bank, Raiffeisenbank a další bankovní domy.

Výpisy z účtů

Zaúčtovat denně desítky až stovky položek bankovních výpisů zabere v obyčejném programu spoustu času. Pokud ale výpisy získáte v elektronické formě, POHODA provede tuto úmornou práci za vás během okamžiku. Všechny zvolené výpisy, třeba i z různých bank, načte a postupně provede spárování, likvidaci a zaúčtování všech položek. Nakonec o provedené akci vytvoří přehledný zápis pro vaši snadnou kontrolu.

Příkazy k úhradě

Připravené příkazy není třeba tisknout a odnášet do jednotlivých bank. Všechny zvolené příkazy k úhradě POHODA uloží do souborů ve formátu dané banky, které poté stačí načíst do příslušného komunikačního programu a odeslat do banky elektronickou cestou. Podporovány jsou i příkazy k úhradě v cizí měně. 

Kurzové lístky

POHODA umožňuje načíst kurzy cizích měn z internetových stránek ČNB a poradí si i s denním kursovým lístkem KB.